Studio Reklamy Tokee

Profesjonalna obsługa profilu firmowego w mediach społecznościowych

Pewnie każdy z Was zauważył jak ważna jest obecność firmy w mediach społecznościowych takich jak Facebook, Instagram czy Twitter.

Codziennie setki tysięcy osób w Polsce loguje się na swoje konta portali społecznościowych. Dotarcie do licznej grupy odbiorców daje olbrzymie możliwości do zaprezentowania Twoich usług czy produktów. 

Posiadanie firmowego profilu w mediach społecznościowych to także doskonały sposób na zdobycie nowych kontaktów i utrzymywanie stałych relacji z klientami.

Oferujemy stworzenie oraz profesjonalne prowadzenie profili firmowych na facebook’u i w innych mediach społecznościowych. 

Każdy zredagowany przez nas wpis okraszony jest oryginalną, licencjonowaną grafiką dopasowaną do tematyki posta.

Ceny za prowadzenie profilu uzależnione są od Twoich oczekiwań m.in. w zakresie częstotliwości dodawania wpisów, interakcji z klientami itp. 

Przykładowo założenie i prowadzenie profilu firmowego na facebook’u z jednym wpisem tygodniowo to koszt ok 180 zł miesięcznie.

telefon - facebook

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Zobacz politykę prywatności & cookies