Studio Reklamy Tokee

Referencje - zobacz jak oceniają współpracę z nami nasi Klienci

Lubelski Rynek Hurtowy S.A w Elizówce

Elizówka Logo

Firma Studio Reklamy TOKEE Michał Tokarzewski stworzyła projekty etykiet i kartonów dla naszych produktów. Od samego początku nasza współpraca przebiegała pomyślnie, a każdy zlecony projekt był nowoczesny, kreatywny i odpowiadał naszym potrzebom. 

Jesteśmy zadowoleni nie tylko z efektu końcowego, ale także z doskonałego kontaktu z Panem Michałem Tokarzewskim, podczas realizacji zlecenia.

Zarząd Lubelskiego Rynku Hurtowego S.A. z pełnym przekonaniem zaświadcza, że Studio Reklamy TOKEE Michał Tokarzewski jest wiarygodną firmą, którą poleca jako sprawdzonego i rzetelnego partnera w biznesie.

Artur Niczyporuk

Prezes Zarządu

Lubelski Rynek Hurtowy S.A w Elizówce

5/5

F.H.U Jogi Bus Tomek

Jogibus Logo

Stale współpracujemy ze Studiem Reklamy Tokee w zakresie promocji naszych usług w internecie. Wdrożone przez firmę rozwiązania dotyczące przebudowy strony internetowej okazały się trafne, a dzięki pozycjonowaniu lokalnemu naszego serwisu www, trafiamy do coraz szerszej grupy klientów zainteresowanych naszymi usługami.

Mając doświadczenie współpracy z firmą w zakresie projektowania materiałów graficznych, stworzenia strony internetowej i jej pozycjonowania z pełnym przekonaniem polecamy całe spektrum usług oferowanych przez Studio Reklamy Tokee.

Tomasz Siwiec

Właściciel

Przewozy międzynarodowe Jogi Bus Tomek

5/5

ERES Piotr Szymański

W 2020 roku nawiązaliśmy współpracę z firmą Studio Reklamy Tokee w zakresie stworzenia nowej, firmowej strony internetowej. Od samego początku współpraca układała się bardzo dobrze, a doskonały kontakt ze zleceniobiorcą umożliwił ekspresowe wprowadzenie  naszych sugestii i ukończenie zlecenia.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego i z całym przekonaniem polecamy firmę Studio Reklamy Tokee jako zaangażowanego, profesjonalnego i solidnego partnera w zakresie tworzenia firmowych stron internetowych.

Piotr Szymański

Właściciel

ERES

5/5

PRDM Parczew S.A.

Logo PRDM Parczew

Firma Studio Reklamy Tokee Michał Tokarzewski, wykonała dla nas stronę internetową zgodną z obecnymi wymogami dla spółek akcyjnych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ostatecznego efektu, a współpracę ze zleceniobiorcą oceniamy celująco.

Na szczególną uwagę zasługuje rzetelność, skrupulatność i doskonały kontakt w sprawie zlecenia, a także terminowość wykonania i wdrożenia strony internetowej spółki.

Zarząd Przedsiębiorstwa Robót Drogowo Mostowych Parczew S.A poleca Studio Reklamy Tokee Michał Tokarzewski jako wiarygodnego, rzetelnego i sprawdzonego partnera w zakresie tworzenia profesjonalnych stron internetowych.

Stanisław Bartnicki

Prezes Zarządu

Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Parczew S.A.

5/5

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić jak najlepszą optymalizację treści na niej zawartych. Zobacz politykę prywatności & cookies